Otwarcie POLOmarketu w Grębocinie

polo market26 sierpnia o godz. 9.00 w galerii handlowej przy ul. Kowalewskiej 6 w Grębocinie zostanie otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje oraz promocje na wybrane produkty.

Supermarket w Grębocinie znajduje się w nowo wybudowanym budynku wolnostojącym, wyposażonym w klimatyzację. Powierzchnia handlowa nowego POLOmarketu to ponad 500 m2. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny będzie również alkohol.

W dniu otwarcia, czyli 26 sierpnia, na pierwszych 100 klientów POLOmarketu czekają słodkie upominki. W godz. 9.00 – 14.45 prowadzony będzie również konkurs pod hasłem „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 26 sierpnia zrobi w nowo otwartym grębocińskim POLOmarkecie zakupy za minimum 20 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15.00, nagrody otrzyma 30 osób, które podadzą najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie.

Nagrodami w konkursie są bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych oraz sprzęt AGD.

Ponadto klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

POLOmarket przy ul. Kowalewskiej 6 otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, natomiast w niedzielę w godzinach 8.00-20.00. Przy sklepie znajduje się parking dla około 100 samochodów. Sklep jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz matek z wózkami dziecięcymi, ponieważ w wejściu nie ma żadnego progu.

W sklepie znalazło zatrudnienie blisko 25 osób, głównie mieszkańców gminy Grębocin i okolicznych miejscowości.

W uruchomionym obiekcie, nie licząc samego POLOmarketu, 26 sierpnia otworzą się także cukiernia, bar-pizzeria, drogeria, kwiaciarnia i salonik prasowy. W późniejszym czasie uruchomiona zostanie apteka, salon kosmetyczno-fryzjerski oraz siłownia połączona z klubem fitness.

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw
z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju.

Źródło:

Magdalena Szymańska
Biuro prasowe POLOmarketu
Futurama communication intelligence
ul. Rozbrat 44a
00-419 Warszawa
+48 510 491 298

Copyright © 2008-2016 grebocin.com.pl - Wirtualny Grębocin. All Rights Reserved. Designed By JoomLead